O nas

Witamy w Stoltronic.

Stoltronic Sp. z o.o. Sp. K. jest firmą handlową, założoną w 1998 roku. Współpraca z wiodącymi na rynku firmami z branży elektroniki i automatyki, szeroki asortyment oraz coraz większe grono kontrahentów przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy. Rzetelność, terminowość dostaw i wielkość obrotów sprawiły, że Stoltronic-Polska jest przedstawicielem m.in. następujących firm: Custom, di-soric, Fujitsu, GEBE, H.T.P. High Technology Products, Hongfa, TR Electronic, TR Systems, Unidor i Woosim.

W ofercie handlowej znajdują się elementy elektroniki aktywnej i pasywnej oraz profesjonalne urządzenia automatyki przemysłowej. Z naszej oferty korzysta systematycznie wielu kontrahentów z takich branż jak: elektronika, energetyka, przemysł chemiczny, spożywczy, górnictwo, hutnictwo oraz budownictwo...
 

Naszą dewizą jest zapewnienie optymalnych rozwiązań technicznych dostosowanych do potrzeb klientów. Zapewniamy doradztwo techniczne przy wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych jak również stały kontakt w późniejszym okresie eksploatacji. 

 Krzysztof Stolarski

stolarski, podpis