System dezynfekcji za pomocą ozonu

« Przejdź do listy aktualności

Dezynfekuje i sterylizuje, eliminując WIRUSY, BAKTERIE, PLEŚNIE oraz GRZYBY z masek, okularów, kluczy, smartfonów, tabletów, słuchawek, portfeli, monet i innych powszechnie używanych przedmiotów osobistych. SANITIZE BOX to urządzenie szczególnie odpowiednie dla tych sektorów, które wymagają bliskiego kontaktu ze społeczeństwem, ale także dla wszystkich tych firm, w których narzędzia robocze powinny być dezynfekowane pod koniec dnia.

INNOWACYJNOŚĆ SANITIZE BOX

DEZYNFEKUJE PRZEDMIOTY BEZPIECZNIE

DZIAŁANIE JEST W PEŁNI AUTOMATYCZNE

ŁATWY W UŻYCIU

KOSZTY EKSPLOATACJI I KONSERWACJI SĄ RÓWNE ZERO

DEZYNFEKUJE WYŁĄCZNIE OZONEM BEZ ŻADNYCH SUBSTANCJI CHEMICZNYCH

CYKL DEZYNFEKCJI

Cykl dezynfekcji trwa 25 minut, ale można go przerwać w dowolnym momencie, naciskając ponownie przycisk START / STOP.

Podczas pierwszej fazy cyklu, trwającej 20 minut, system rozprowadza ozon w komorze odkażającej, działając jednorodnie na całą powierzchnię przedmiotu.

Ostatnia faza cyklu, która trwa 5 minut, stosowana jest, aby zapobiec rozbiciu cząsteczek ozonu obecnych po zakończeniu procesu dezynfekcji. Pozostały ozon, znajdujący się w komorze, jest nieszkodliwy i uwalniany natychmiast po otwarciu pokrywy.

DEZYNFEKUJĄCA MOC OZONU

Ozon jest najsilniejszym środkiem utleniającym dostępnym na rynku. W przeciwieństwie do innych technologii, ozon rozprzestrzenia się równomiernie wewnątrz komory odkażającej, uzyskując w ten sposób jednorodne działanie na całej powierzchni, nawet w punktach, do których zwykle nie można dotrzeć.

Ozon nie może być przechowywany w butlach, ponieważ jest niestabilnym gazem o ograniczonym cyklu życia. SANITIZE BOX jest w stanie wytwarzać ozon na miejscu i stale, bez konieczności uzupełniania i praktycznie bez żadnych kosztów.

SEKTORY ZASTOSOWAŃ

  • DOM: aby zdezynfekować przedmioty, z którymi mamy codzienny kontakt, takie jak smartfony, portfele, klucze, słuchawki i produkty dla dzieci,
  • LOGISTYKA: do dezynfekcji odznak, urządzeń POS, czytników kart, tabletów i wszelkiego rodzaju terminali elektronicznych,
  • SPRZEDAŻ: do dezynfekcji odzieży, obuwia, biżuterii i okularów na sprzedaż, którymi mogą zajmować się zarówno klienci, jak i personel,
  • HIGIENA OSOBISTA: dezynfekcja własnych narzędzi pracy i ochrona zdrowia klientów.