Profesjonalna wizualizacja na wyciągnięcie ręki

« Przejdź do listy aktualności

Twórz wizualizacje przeciągnięciem palca z notion#app

Notion#app to platforma umożliwiający tworzenie profesjonalnych wizualizacji aplikacji przemysłowych w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób. Rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb, nie potrzeba znać skomplikowanych języków programowania czy posiadać wyspecjalizowanej kadry inżynierów. Wystarczy przeciągnąć wigdet i przypisać mu zmienną która zostanie automatycznie wykryta po podłączeniu sterownika.  

 

notion#app

 

_ Łatwo

 

_ Szybko

 

_ Intuicyjnie

Projektowanie własnej wizualizacji i interakcja z różnymi sterownikami PLC nigdy nie było łatwiejsze. Stwórz własny, pełnoprawny interfejs użytkownika ze świetnymi animacjami i nowoczesnymi kontrolkami. Platforma notion#app jest stale aktualizowana - daj się pozytywnie zaskoczyć, z jakich nowych pomysłów możesz skorzystać!

 

HMI wraz z wizualizacją

_ Przygotowany pod Industy 4.0

_ Niezwykle szybka komunikacja danych

_ Obniżone koszty wymagań sprzętowych

_ Niezależna platforma

_ Tłumaczenie dialogów online

 

notion#app wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i umożliwia tworzeniu wizualizacji w oparciu o takie środowiska jak:


notion#app posiada również swój własny serwer notion#sever oraz chmurę danych notion#cloud.

  

  

       notion#sever 

Przez serwer notion#sever łączysz swój interface użytkownika z jednym lub wieloma kontrolerami, lub innymi serwerami UPC UA.  notion#server nie jest maszyną sprzętową - to inteligentne połączenie pomiędzy wszystkimi Twoimi kontrolkami a serwerami OPC UA. Konfigurujesz kontrolki w swoim notion#app. Wysyła zmienne, odbiera wartości zmiennych na żądanie lub gdy się zmieniają. Zmienne są udostępniane do komunikacji w tabelach symboli odpowiedniego projektu PLC.

 

       notion#cloud

notion#app oraz notion#server używają i wspierają różne poziomy komunikacji w notion#cloud. Funkcje chmury są stworzone z myślą o możliwości tworzenia kopii zapasowych projektów i danych oraz przywracania ich w przypadku awarii. Możesz rozpowszechniać swoje projekty na kilku urządzeniach pojęciowych, dialogi w interfejsie użytkownika stają się międzynarodowe.

  notion#app od podstaw.

Widgety

Poradniki

Chcesz zacząć przygodę z notion#app ale nie wiesz jak zacząć?
Kliknij dwa poniższe widgety które pokarzą jak w łatwy sposób zacząć tworzyć wizualizację.

Więcej informacji na stronie producenta. Kliknij poniższe logo aby dowiedzieć się więcej.