MP RANGER - PRZENOŚNA DRUKARKA ETYKIET

« Przejdź do listy aktualności

MP RANGER – PRZENOŚNA DRUKARKA ETYKIET

MP Ranger to mobilna drukarka najnowszej generacji, która może obsługiwać papier termiczny, zwykły papier lub etykiety z odklejanym podkładem o szerokości 76,2 mm lub 80 mm, dzięki pomocy specjalnego regulatora dołączonego do opakowania. Urządzenie idealnie nadaje się do pracy w środowisku zewnętrznym przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, co zostało potwierdzone certyfikatem IP54. Odporność na upadki z wysokości 1 m, a także dodatkowe wyposażenie operacyjne, takie jak klips do mocowania na pasku lub stacje dokujące z 1 lub 5 pozycjami do praktycznego ładowania, chroni drukarkę przed mechanicznym zniszczeniem. Dzięki technologii bezprzewodowej, MP Ranger można podłączyć do dowolnego urządzenia mobilnego np. smartfonu, specjalistycznych terminali, przenośnych komputerów mobilnych oraz tabletów z funkcją Bluetooth i Wi-Fi. Dodatkowym atutem jest wyświetlany stan i poziom naładowania baterii. Drukarkę można ładować zarówno poprzez proste połączenie USB – C, jak i umieszczenie jej w jedno- lub wielopozycyjnych stacjach dokujących. Umożliwia drukowanie kodów kreskowych 1D i 2D (QRCODE).

PRINTER SET DO ZARZĄDZANIA DRUKARKĄ MP RANGER

PrinterSet jest to narzędzie do pełnego, łatwego i szybkiego zarządzania drukarką.


Umożliwia zarządzanie czcionkami i logo, aktualizację oprogramowania sprzętowego i konfigurację drukarki niestandardowej. Za pomocą PrinterSet można ustawić parametry funkcjonowania drukarek niestandardowych. Dzięki temu narzędziu użytkownik nie będzie już miał problemów z utworzeniem pojedynczego pliku, który może zawierać różne ustawienia oprogramowania i wysyłaniem go do drukarki za pośrednictwem interfejsu, w celu łatwej i szybkiej konfiguracji.


Przy pomocy wewnętrznego edytora czcionek można zmieniać i dostosowywać czcionki, w celu uzyskania doskonałego wydruku. Można zaktualizować logo dzięki prostemu przeciąganiu i upuszczaniu. Możliwa jest również zmiana obrazów bezpośrednio z PrinterSet poprzez edytor graficzny, zawarty w oprogramowaniu. PrinterSet umożliwia również zdalną aktualizację oprogramowania sprzętowego drukarki, aby móc korzystać z najnowszych funkcji udostępnionych przez firmę Custom.