My się zimy nie boimy! Komponenty do pracy w niskich temperaturach.

« Przejdź do listy aktualności

My się zimy nie boimy!

GeBE ma przyjemność przedstawić nową drukarkę kioskową, eksperta w dziedzinie aplikacji OUTDOOR…. 

Firma GeBE w skupieniu nad aplikacjami biletowymi stworzyła moduł drukarki ze zintegrowanym prezenterem idealny do montażu w maszynach biletowych. Wiemy przecież, że w takich aplikacjach ochrona dla mechaniki i elektroniki jest szczególnie ważna. Dzięki wysokiej tolerancji wilgotności i temperatury, niekorzystne warunki pogodowe nie są już zagrożeniem dla niezawodności drukarek. Temperatura pracy drukarki mieści się w zakresie od       -20 do +70 stopni Celsjusza, a w każdym przypadku, drukarka zapewnia spójność  wyników drukowania. Dodatkowo, szeroki zakres dopuszczalnych napięć roboczych od 10 do 26 Volt, pozwala na użycie drukarki w urządzeniach zasilanych baterią słoneczną. 

Firma GeBE przetestowała drukarki COMPACT Plus w ekstremalnych warunkach. Testy długoterminowe w temperaturze 60 ° C i wilgotności względnej 90%, bez kondensacji oraz przy użyciu odpowiedniego papieru wykazały stałą jakość wydruku. Dodatkowe badania potwierdziły solidną konstrukcję mechaniczną oraz wysoką jakość sterownika drukarki wyposażonego w pakiet oprogramowania. Przy napięciu roboczym 12V, firma GeBE wydrukowała ponad 200.000 biletów non-stop. GeBE-COMPACT Plus jest dostępna z opcjonalnym uchwytem rolki papieru, który sprawia, że można dopasować drukarkę do prawie każdego urządzenia biletowego. Ponadto, cechy takie jak prezenter czy ustnik dodatkowo przyczyniają się do niezawodności drukarki. 

Kompaktowe grzałki firmy ELMEKO idealnie pasują do urządzeń stojących na zewnątrz. Doskonale kompensują zmiany klimatyczne w obudowie oraz zapobiegają kondensacji. 

• Połączenie niskiej wagi z kompaktową, zwartą konstrukcją.

• Optymalna dystrybucja ciepła wewnątrz obudowy bez potrzeby montowania dodatkowych wentylatorów.

• Dostępne moce: od 250 do 650W w tej samej obudowie.

• Właściwości samoregulujące dzięki elementowi grzejnemu  PTC.

• Możliwość sterowania oddzielnie elementem grzejnym i wentylatorem

bezobsługowe urządzenia do grzania lub chłodzenia, pracujące w innowacyjnej technologii Peltiera, są niezbędnym wyposażeniem zaawansowanych aplikacji, które wymagają utrzymania odpowiedniej temperatury wewnątrz obudowy zarówno w lecie jak i zimą. Pracują bez wymiany powietrza pomiędzy wnętrzem urządzenia a jego otoczeniem.

• Moc od 30 do 300W.

• Niewielkie rozmiary.

• Obudowa ze stali nierdzewnej.

• Stopień ochrony IP67. Bez dodatkowych filtrów!

moduł peltiera pk30